VIDEO/Burri kollitet dhe pështyn mbi ushqime, e sulmojnë dhe hedhin në tokë

VIDEO/Burri kollitet dhe pështyn mbi ushqime, e sulmojnë dhe hedhin në tokë

12:29, 07/04/2020

Një burrë 65 vjeçar u kollit me qëllim dhe pështyu mbi ushqimin në një dyqan ushqimor në Massachusetts.
Burri u sulmua dhe u rrëzua në tokë me dhunë nga blerës para se të mbërrinte policia.
Ai më pas u dërgua në spital si masë mbrojtëse, por policia u shpreh se nuk e beson që burri të jetë i infektuar me koronavirus.


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco