VIDEO/Mamaja këndon parodinë e këngës ‘I will survive’, e përshtati për koronavirusin

VIDEO/Mamaja këndon parodinë e këngës ‘I will survive’, e përshtati për koronavirusin

12:58, 06/04/2020

Një mama në karantinë me familjen e saj ka gjetur një mënyrë shumë argëtuese për të frymëzuar të tjerët që të bëjnë kurajo dhe të kenë shprese në këtë sfidë të vështirë që po përballojmë.

Ajo ka bërë një parodi të këngës ‘ I will survive’, duke e zëvendësuar tekstin e këngës me një që i përshtatet karantinës.

Në video ajo këndon dhe kërcen përreth familjes së saj.

Videoja e mbushur me humor është shpërndarë shumë në rrjete sociale dhe ka bërë shumë njerëz të ndihen më mirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco