VIDEO/Vajza punonte në shtëpi, shfaqet i ati pa bluzë në kamera

VIDEO/Vajza punonte në shtëpi, shfaqet i ati pa bluzë në kamera

15:13, 01/04/2020

Për shkak të pandemisë shumë njerëz janë detyruar të punojnë nga shtëpia.

Kjo mund të japë disa lehtësime, por ka provuar të shfaqë edhe probleme, të cilat kanë rezultuar në momente vërtetë qesharake.

Një moment i tillë ka ndodhur kur një vajzë ishte duke dhënë raportin mbi gjendjen e pandemisë dhe babai i saj futet në dhomë, pa bluzë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco