VIDEO/Vullnetarja u dërgonte të moshuarëve ushqim, i shkatërrojnë makinën që përdorte

VIDEO/Vullnetarja u dërgonte të moshuarëve ushqim, i shkatërrojnë makinën që përdorte

12:47, 01/04/2020

Një heroinë e koronavirusit, e cila u dërgon ushqime dhe ilace të moshuarëve në fshatin e saj, tregon zemërthyer se si disa vandalë i shkatërruan makinën që ajo përdorte për këtë.

Helen Crouch ka shpenzuar shumë ditë si vullnetare për të ndihmuar pensionistët që jetojnë në zona rurale.

Pasi i dorëzoi një byrek një të moshuari, mamaja e vetme zbuloi se të 4 gomat e makinës ia kishin shpuar.

Vandalët më pas u kthyen për t’i thyer xhamat dhe shkatërruar trupin e makinës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco