VIDEO/ Parukeritë janë mbyllur, ja si të kujdeseni për flokët si në një sallon bukurie

VIDEO/ Parukeritë janë mbyllur, ja si të kujdeseni për flokët si në një sallon bukurie

15:00, 27/03/2020

Karantina ka mbyllur çdo biznes jo të nevojshëm dhe këtu përfshihet dhe çdo parukeri apo salon bukurie.

Por kjo s’do të thotë që të lini veten mbas dore. Ky parukier ka këshillat e duhura:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco