FOTO/Master chef në version karantine, njerëzit ndajnë ‘kryeveprat’ e tyre në kuzhinë

FOTO/Master chef në version karantine, njerëzit ndajnë ‘kryeveprat’ e tyre në kuzhinë

14:41, 27/03/2020

Karantina ka lënë shumë njerëz pa aktivitete dhe në shtëpi. Kjo për disa do të thotë më shumë kohë për të qënë kreativë dhe kuzhina duket vendi ideal për këtë.

Por çfarë ndodh kur dëshira për të bërë diçka të veçantë bashkohet me mungesën e ushqimeve si pasojë e karantinës?

Fotot qesharake që këta njerëz kanë ndarë në rrjete sociale tregojnë gjithçka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco