Lajmi i fundit

EMRI/ Plagoset me armë zjarri në qendër të Shkodrës ish-kryetari i komunës Velipojë

VIDEO/ Burri tregon kujdes ekstra ndaj infektimit, spërkat me dezinfektant kafen

VIDEO/ Burri tregon kujdes ekstra ndaj infektimit, spërkat me dezinfektant kafen

15:39, 26/03/2020
A+ Aa A-

Koronavirusi ka frikësuar shumë njerëz në botë dhe ka bërë që ata të tregojnë kujdes shumë të madh edhe për veprime që më parë i bënin pa menduar.

Si psh. porositja e një kafeje dhe marrja e saj.

Një burrë porositi kafen e tij por para se ta prekë atë e spërkat me dezinfektant për të qënë i sigurt se nuk do të infektohej.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco