FOTO/ Ja ç’ndodh kur parukeritë mbyllen, njerëzit marrin vetë gërshërët dhe krijojnë modele të tmerrshme flokësh

FOTO/ Ja ç’ndodh kur parukeritë mbyllen, njerëzit marrin vetë gërshërët dhe krijojnë modele të tmerrshme flokësh

14:53, 26/03/2020

Karantina ka mbyllur parukeritë dhe sallonet e berberëve kështu që shumë njerëz janë detyruar t’i marrin gjërat vetë në dorë dhe të modelojnë flokët vetë.

Kjo ka rezultuar e tmerrshme për disa, të cilët nuk ngurruan t’i ndajnë këto momente qesharake në rrjetet sociale.

Është gjë e mirë që jemi të izoluar dhe askush nuk na shikon!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco