FOTO/ Prindërit punojnë nga shtëpia, ndajnë foto teksa fëmijët ‘i torturojnë’

FOTO/ Prindërit punojnë nga shtëpia, ndajnë foto teksa fëmijët ‘i torturojnë’

13:55, 26/03/2020

Puna nga shtëpia mund të jetë një lehtësim i madh për disa persona. Ajo të lejon më shumë kohë, pasi nuk ke pse të udhëtosh për në zyrë, dhe mund të bësh dhe aktivitete të tjera pa humbur shumë kohë.

Por nëse je prind, nuk ka asgjë më të vështirë se puna në këto kushte. Disa prindër vendosën të ndajnë momentet me fëmijët e tyre, teska janë të detyruar të mos lënë shtëpinë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco