FOTO/Momenti epik, tështin balena dhe trondit dronin që e filmonte

FOTO/Momenti epik, tështin balena dhe trondit dronin që e filmonte

15:27, 25/03/2020
A+ Aa A-

Një ekip kërkuesish ishin duke ndjekur një balenë me dronin e tyre, për të marrë të dhëna mbi kafshën fisnike.

Droni ndodhej shumë lart në ajër, mbi balenën dhe askush nuk mund ta parashikonte se ajo do të tështinte dhe të ngrinte kështu një masë të madhe uji dhe trysnie.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco