VIDEO/ Karantina mbyll pronarin në shtëpi, e nxjerr qenin shëtitje me dron

VIDEO/ Karantina mbyll pronarin në shtëpi, e nxjerr qenin shëtitje me dron

14:18, 24/03/2020

Karatina mund të krijojë vështirësi për shumë pronarë kafshësh shtëpiake dhe sidomos pë rata që kanë qenë. Kjo për shkak se nuk do të mudnen më t’i nxjerrin miqtë e tyre leshatorë për shëtitjen e nevojshme.

Ky pronar duket se ka gjetur zgjidhjen ideale për situatën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco