Kinema në shtëpia, studioja kinematografike gjen zgjidhjen për pandeminë

Kinema në shtëpia, studioja kinematografike gjen zgjidhjen për pandeminë

14:39, 23/03/2020
Studioja kinematografike Universal Pictures ka gjetur një zgjidhje për pandeminë.
Duke qënë se shumë vende të botës kanë ndaluar mbledhjet në grupe të mëdha dhe shumë të tjerë janë në karantinë, kinemaja dhe fansat e saj pritej të vuanin.
Filmat e rinj që janë gati për publikim mendohej se do të qëndronin të panjohur deri në eleminimin e krizës.
Por Universal Pictures ka vendosur të mos i lërë fansat të presin dhe t’i publikojë filmat e rinj online.
Filma si The Invisible Man, Emma dhe The Hunt do të jenë online.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco