Qeni u gëzua nga pronarët në shtëpi gjatë karantinës, ndrydh bishtin nga tundja e shpeshtë

Qeni u gëzua nga pronarët në shtëpi gjatë karantinës, ndrydh bishtin nga tundja e shpeshtë

14:29, 23/03/2020
A+ Aa A-

Distancimi social dhe puna nga shtëpia mund të jenë të vështira për njerëzit, por për qentë është mundësia më e bukur.

Ata tashmë kanë një partner për të luajtur 24 orë dhe nuk kanë pse të vuajnë, kur pronarët e tyre ikin nga shtëpia për në punë.

Një qen u gëzua aq shumë nga qëndrimi i pronarëve të tij në shtëpi, sa ai ndrydhi bishtin për shkak se e kishte tundur shumë.

Këtë histori gazmore, pronarja e qenit, të quajtur Rolo, e ndau në rrjete sociale, ku dhe u komentua nga shumë ndjekës.

Tani Rolo është nën mjekime dhe pritet që të shërohet së shpejti.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco