FOTO/ Koronavirusi në foto, ja si po përballet bota me të

FOTO/ Koronavirusi në foto, ja si po përballet bota me të

14:27, 27/02/2020

Koronavirusi është përhapur pothuajse në gjithë botën.

Semuindja që filloi në qytetin kinez te Whanit, tani po kërcënon të bëhet një epidemi boterore.

Ka shumë individë të cilet jane verbuar nga ankthi, dhe ja si po përballet bota me të:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco