Udhëtarja shahet në rrjete sociale, bëri veprimin egoist

Udhëtarja shahet në rrjete sociale, bëri veprimin egoist

11:01, 26/02/2020

Një udhëtare është tallur në internet për shkak se ka zënë dy karrige, edhe pse pa u ulur fare.

Një foto e gruas së panjohur është shpërndarë në Instagram, në një faqe të quajtur Travel Creeps, ku njerëzit hedhin foto të pakëndshme të udhëtarëve të ndryshëm që hasin.  

Shumë nga njerëzit në faqe filluan të shanin udhëtaren, duke e cilësuar veprimin e saj si tejet egoist. Ata thonin se ajo ka zënë dy vende që nuk i duhen, vetëm për të fiturar vëmendjen e të tjerëve dhe në këtë mënyrë u ka zënë atyre dhe vendin për të ecur.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco