Bëj një fëmijë në këtë hotel dhe fito qëndrim falas për 18 vjet

Bëj një fëmijë në këtë hotel dhe fito qëndrim falas për 18 vjet

14:44, 20/02/2020

Hotel Zed është i njohur për diversitetin që ai shfaq. I gjithë dekori i tij do të thojë “Është okay të jesh ndryshe”, por kjo ofertë që ata bën kësaj here i tejkaloi të gjitha në veçantinë e vet.

Hoteli i ofroi çdo klienti të Shën Valentinit të kaluar qëndrim falas në çdo filial të tijin për 18 vjet, nëse çifti do të bëhej me fëmi 9 muaj pas qëndrimit. CEO e hotelit thotë:

“Nuk besoj se do të bindim njeri që të bëj një fëmi, nëse ata nuk e kanë vendosur këtë që më parë. Por nëse dikush ka vendosur ta bëjë këtë, pse të mos përpiqet? Nëse ia del mbanë, do të fitosh një mënyrë për ta festuar këtë për 18 vitet në vazhdim.”

Hotel Zed është një mbështetës i komunitetit lgbtq+ , kështu që oferta vlen për çifte të çdo gjinie e seksualiteti, prandaj edhe fëmijët që vijnë nga nëna surrogate apo adoptimi janë një alternativë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fred GjOKA20/02/2020 15:06

FUCK

Shto koment

Denonco