Studentja paguan borxhet me paratë që merr nga takime me burra më të mëdhenjë

Studentja paguan borxhet me paratë që merr nga takime me burra më të mëdhenjë

14:19, 20/02/2020

Një student po paguan borxhet e saj studentore, falë parave që merr nga burra më të mëdhenjë në moshë.

Grejsi Adams është në vit të parë për psikologji. Ajo ka hapur një llogari në aplikacionin që mundëson takime mes vajzave të reja dhe burrave më të mëdhenjë. Këta të fundit paguajnë për gjithçka, madje edhe për kohën e saj. Marrëdhënia e tyre është plotësisht platonike.

Studentja 19 vjeçare po i përdor paratë që fiton për të paguar borxhet studentore prej 30.000 paundësh.

Ajo zakonisht del në takime, për të cilët kërkon minimum 80 paundë. Kjo pa përfshirë çdo gjë tjetër të paguar nga mashkulli me të cilin është.

Disa prej tyre kërkojnë që ajo të blejë një veshje për takimin, të cilën ata e paguajnë vetë gjithashtu.

Grejsi tregon se i dashuri dhe familja e saj e mbështesin në këtë që ajo bën, pasi e dinë që gjithçka është platonike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco