Bëni ëndrrat realitet në këtë kështjellë magjike

Bëni ëndrrat realitet në këtë kështjellë magjike

13:55, 19/02/2020

Harrojini shtëpitë e vogla të fshatit. Tani fundjavën jashtë qytetit mund ta kaloni në jë kështjellë të vërtetë.

Prona e vitit 19 do të mahniste këdo me banketin e saj madhështor që plotësohet nga mobilje të vjetëra druri. Muri i gurtë është i zbukuruar nga pëlhura me simbolin e një urdhëri kalorësish dhe korridoret mbrohen nga statuja të armatimeve të shërbyesëve të dikurshëm.

Më e habitshmja: prona gjendet në Airbnb dhe kushton vetëm 125 paundë nata. Duke marrë parasysh se kjo kështjellë gjigante mund të mbajë 16 veta në një rehati të papërshkrueshme, çmimi juaj shkon në 13 paundë për person.

Ajo më pas do të jetë e gjitha për ju, kështu që do të ndiheni si të jeni në një ëndërr.                         

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco