Gruaja kap burrin duke e tradhtuar, reagimi i saj bëhet viral

Gruaja kap burrin duke e tradhtuar, reagimi i saj bëhet viral

19:18, 17/02/2020

Një grua vendosi të turpërojë publikisht bashkëshortin e saj, pasi zbuloi se ai e tradhtonte. Mesazhi i saj është bërë viral në rrjetet sociale.

Ajo u hakmor duke shkruar me bojë mbi dyshekun e tyre martesor.

“I kam ndryshuar bravat e dyerve. Merre shtratin dhe çoje të shtëpia e saj. Kurvë. Po të divorcoj. U thashë edhe fëmijëve se çfarë ke bërë në shtratin tonë dhe ata nuk e duan më babain”, shkruan ajo.

Por komentuesit janë të ndarë. Disa thonë se ia ka bërë mirë. Të tjerët thonë se ka shkuar shumë larg, sidomos duke përfshirë fëmijët në këtë mënyrë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco