Vogëlushja 2 vjeçare hedh në tualet mbi 2000 euro

Vogëlushja 2 vjeçare hedh në tualet mbi 2000 euro

10:47, 17/02/2020

 Loja e një dy vjeçare i ka kushtuar shtrenjtë një familej në provincën e Como-s në Itali.

2 vjeçarja duke përfituar nga shpërqëndrimi i prindërve ka rrëmbyer nga tavolina tufën me kartëmonedha të mbetura në tryezë një shumë prej më shumë se 2000 euro dhe më pas ajo i ka hedhur në tualet duke mos harruar të shtyp as shkarkuesin.

Nëna dhe babai, kur kuptuan se çfarë kishte bërë vajza e vogël, në përpjekje për të rikuperuar paratë, u detyruan të thërrasin zjarrfiksen.

Image

Zjarrfikësit, kur arritën në shtëpi, së pari u përpoqën të shihnin nëse  ka mbetur në tualet ndonjë kartmonedhë dhe menjëherë pas kësaj, ata filluan të kërkojnë puset në rrugë.

Pas shumë kërkimesh zjarrfiksit arritën të gjejnë vetëm 900 euro.

Një histori me të vërtetë e jashtëzakonshme, e cila i la të gjithë pa fjalë, veçanërisht sepse, gjithçka ndodhi në një moment hutimi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco