Mamaja krijon krevatin 3 metra për të gjithë familjen

Mamaja krijon krevatin 3 metra për të gjithë familjen

10:47, 17/02/2020

Kur ke fëmijë, kupton se ata mund të zënë vend në çdo pjesë të jetës sate dhe kjo vlen edhe për gjumin, nëse të vegjëlit vijnë çdo natë në krevatin tuaj.

Natali Pavit, nënë e dy fëmijëve, e lodhur nga lufta e përnatshme për pak hapësirë në krevatin e saj, gjeti një zgjidhje. Për të mos u zënë çdo natë me dy vajzat e saj dhe të shoqin ajo vendosi të krijonte një krevat 3 metra të gjatë.

Krijimi i saj ofron vend për të gjithë familjen dhe kushtoi rreth 500 paundë.

Natali e shpërndau foton e krevatit të saj në Facebook me dixhiturën “Krevati i ëndrrave. S’ka më luftë për hapësirë.”

Postimi i saj në rrjete sociale mori shumë vëmendje, duke i bërë të gjithë xhelozë.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco