FOTOLAJM/ Krijesa e çuditshme pa sy del në breg

FOTOLAJM/ Krijesa e çuditshme pa sy del në breg

08:40, 15/02/2020

Një krijesë e çuditshme, me kokë delfini dhe me dhëmbë të mprehtë, doli në brigjet e plazhit Destiladeras në Meksikë.

Krijesa nuk ka sy dhe ka bishtin e një gjarpri. Banorët thonë se krijesa nuk ka sy pasi ndoshta vjen nga thellësitë e Paqësorit, ku nuk ka nevojë për të parë.

Në këtë rast nuk dihet se si ka dalë në breg nga thellësia. Natyrisht edhe në këtë rast ka pasur spekulime se fotot mund të janë false.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco