Kjo VIDEO të lë pa frymë: Babai i bëhet mburojë të bijës nga treni

Kjo VIDEO të lë pa frymë: Babai i bëhet mburojë të bijës nga treni

20:10, 28/01/2020

Kjo video të befason. Ajo tregon momentin kur një baba kërcen në shinat e trenit për të mbrojtur të bijën.

Videoja tregon babanë teksa i bëhet mburojë të bijës. Pamjet vijnë nga Egjipti.

Dëshmitarët thanë se vajza u pengua dhe ra në shina. Për fat, të dy i mbijetuan këtij tmerri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco