VIDEOLAJM/ I rrëzoi djalin në mundje, ajo që bëri ky baba u bë virale

VIDEOLAJM/ I rrëzoi djalin në mundje, ajo që bëri ky baba u bë virale

11:10, 21/01/2020

Një baba amerikan u arrestua dhe u akuzua për sulm pasi sulmoi kundërshtarin e djalit të tij adoleshent.

Barry Lee Jones nuk u përmbajt gjatë një ndeshje mundjeje të djalit të tij në shkollën e mesme.

Kur kundërshtari e ngriti në ajër dhe e shembi përtokë djalin e Jones, ai ndërhyri në mënyrë brutale.

Më herët, arbitri kishte sinjalizuar se lëvizja e kundërshtarit të djalit të Jones ishte e parregullt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco