VIDEO/ Nuk është film vizatimor, shihni çfarë i bën luani derrit të egër

VIDEO/ Nuk është film vizatimor, shihni çfarë i bën luani derrit të egër

20:03, 20/01/2020

Në filmin vizatimor Mbreti Luan, Simba dhe Pumba janë miq të mirë.

Por në jetën reale, përralla nuk ekziston.

Këto pamje tregojnë se si një luan nxjerr zvarrë nga gropa një derr të egër, për ta shqyer.

Videoja është bërë në parkun e njohur Kruger në Afrikën e Jugut.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco