Policët rikrijojnë skenën e seksit, fotot bëhen virale

Policët rikrijojnë skenën e seksit, fotot bëhen virale

19:24, 20/01/2020

Dy oficerë policie në Tajlandë, rikrijuan një skenë seksuale në një pemë palme, në përpjekje për të kapur çiftin që bëri seks në një kampus universitar.

Në kërkim të dëshmitarëve, policët thanë se nxisin opinionin publik që të ofrojë informacione.

Ata demonstruan se si u zhvillua ‘krimi’, duke thënë se ka dyshime se ishte një perëndimor dhe një tajlandeze duke bërë seks.

Aktet seksuale në publik dënohen me një gjobë deri në 200 dollarë në Tajlandë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco