Brenda hotelit të çuditshëm sci-fi me ‘pods’ në vend të dhomave

Brenda hotelit të çuditshëm sci-fi me ‘pods’ në vend të dhomave

12:53, 13/12/2019

Bujtina e Galaxy Pod ofron një qëndrim që do t'ju bëjë të ndjeheni sikur jeni duke luajtur në një film shkencor, falë 'pods' të çuditshëm të tij.

Fansat e sci-fi mund të bëjnë sikur vërtet do të eksplorojnë hapësirën falë këtij hoteli të ri të çuditshëm.

Galaxy Pod Hostel në Reykjavik ka krijuar dhomat tradicionale në favor të 'Pods Space', të cilat duket se mund të jenë me temën e Star Wars.

Vendosur mbi njëri tjetrin secili pod është zbukuruar që të duket si brendësia e një anijeje hapësinore.

Podet i kanë të gjitha lehtësitë themelore që ju nevojiten për një gjumë të mirë gjatë natës duke përfshirë një dyshek, një raft, një orë me zile dhe ambiente të ndryshme të dritës për të krijuar një ambient hapësinor.

Karakteristika të tjera përfshijnë një kuti sigurie, prizë elektrike dhe pasqyrë.

Marrë nga: www.mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco