FOTO/ 8 aplikacione që duhet t'i kemi në telefon

FOTO/ 8 aplikacione që duhet t'i kemi në telefon

08:53, 13/12/2019

Ditët e sotme janë të shumta aplikacionet që ju ndihmojnë të ndiheni më mirë në përditshmërinë tuaj.

Kur të kërkoni për të gjetur aplikacionin e duhur, ia vlen të mendoni për atë që ju nevojitet, si dhe për atë që ju pëlqen.

Për t'ju ndihmuar të gjeni një aplikacion të përsosur, janë kryer plot tri javë testime të produkteve nga i gjithë tregu.

Janë mbledhur më të mirët më poshtë pse jo mund të përdorni këto opsione për inspirim.

CalmImage

2.HeadspaceImage

3.Stop, Breathe & Think

Image

4.10% Happier

Image

5.Insight Timer

Image

6.The Mindfulness App

Image

7.Buddhify

Image

8.Smiling Mind

ImageMarrë nga: www.indipendent.co.uk- Përgatiti F.H, SYRI.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco