FOTO/ Martesa më e shkurtër në histori, nusja le dhëndrin disa orë pas dasmës

FOTO/ Martesa më e shkurtër në histori, nusja le dhëndrin disa orë pas dasmës

11:52, 12/12/2019

Një çift i sapo martuar i dha fund martesës brenda disa orësh pasi kanë shkëmbyer premtimet pasi vëllai i burrit rrahu kunatën e tij gjatë dasmës.

Ushtari, Steffan Wilson, 25 vjeç, dhe nusja e tij mësuese Erin Mason-George, 26 vjeç, nuk janë parë më me njëri tjetrin prej ditës së dasmës e cila ishte katër muaj më parë.

Miqtë thanë që dyshja kanë vendosur të shkojnë në rrugët e tyre të ndara pasi vëllai i madh i Steffan, Tomos Wilson, 29 vjeç nga Swansea, sulmoi nusen, dy motrat dhe nënën e saj.

Steffan shkoi në shtëpi me familjen e tij pas dasmës pa u përpjekur të ngushëllojë nusen e tij.

Një mik i familjes tha: 'Martesa mbaroi brenda një dite që duhet të ishte një lloj rekordi”.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco