FOTO/ Nëna dhe vajza vishen njësoj me njëra-tjetrën

FOTO/ Nëna dhe vajza vishen njësoj me njëra-tjetrën

14:53, 11/12/2019

Një nënë ka zbuluar se si ajo vishet njësoj me vajzën e saj me rroba identike kur dalin së bashku sepse thotë se kjo e bën atë të ndjehet përsëri e re.

Nëna e Melissa Hardy, nga Southport, Merseyside, shpjegon se ajo i ka qejf veshjet shumëngjyrëshe të vajzës së saj, Elizabeth dhe vendosi të provojë dhe të imitojë stilin e saj në veshje.

Ajo që filloi duke blerë disa veshje që ishin të ngjashme me ato që kishte vajza e saj dhe tani së bashku shfaqen me të njëjtat rroba vazhdimisht edhe duke publikuar fotografi ku janë plotësisht të kombinuara.

Melissa shtoi që veshjet e tyre gjithmonë bëjnë njerëzit të kthejnë kokë dhe madje tërheqin disa vërejtje nga të huajt në rrugë ndërsa kalojnë në publik megjithëse kryesisht pjesa më e madhe e komenteve janë pozitive.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco