FOTO/ Kroçiera unike që fillon lundrimin në vitin 2021

FOTO/ Kroçiera unike që fillon lundrimin në vitin 2021

10:45, 11/12/2019

‘Spirit of Rhine’ është një anije e re lundrimi e cila do të dalë në qarkullim në vitin 2021.

‘Spirit of the Rhine’ do të bashkohet me flotën e firmës së udhëtimit në pranverën e vitit 2021, dhe tingëllon sikur do të ketë përvojë luksoze në oferta për mysafirët.

Kompania e pushimeve tashmë u ka dhënë fansave të lundrimit një vështrim të mirë menduar duke publikuar pamjet e jashtme të anijes, si dhe restorant, kabinat dhe bibliotekat, dhe përsëri po punohet ndërkohë për ndërtimin e butikëve brenda saj.

Anija me 190 pasagjerë  do të krenohet me një gjatësi prej 135 metër dhe do të ofrojë katër kuverta për pasagjerët.

Kabina është vendosur të ketë një plan mesatar dyshemeje prej 17 m katror, ??dekor elegant dhe bashkëkohor, dhe do ketë një ballkon francez dhe dritare nga tavani deri në dysheme.

Anija krenohet me një bibliotekë, një kuvertë dielli, palestër dhe shumë karakteristika të tjera si një vaskë e nxehtë dhe një zonë Barbecue.

Anija do ketë dy restorante në bord; një restorant kryesor a la carte si dhe një restorant i cili do të duhet të rezervohet paraprakisht.

Marrë nga: www.scmp.com-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco