VIDEO/ Studenti filmon në tualetin e shkollës miun që kishte ngecur

VIDEO/ Studenti filmon në tualetin e shkollës miun që kishte ngecur

15:14, 10/12/2019

Një student universiteti ka mbetur i shokuar kur filmoi momentin kur një mi kishte mbetur me kokën ngecur në një vrimë muri në tualetin e shkollës ndërsa trupi ishte në anën tjetër të murit.

Klipi viral u kap nga Chen, i cili studion në qytetin Luzhou në provincën Sichuan të Kinës jug-perëndimore, pasi zbuloi brejtësin i cili shikonte dhe rrotullonte kokën në brimë duke mos mundur të dilte. 

Me trupin e tij të bllokuar fort në një vrimë në murin e banjës së ndërtesës së tij, miu duket se po vëzhgonte studentët që hynin brenda.

Chen hasi në pamjen interesante në mëngjesin e 2 dhjetorit.

Ai kërkoi ndihmë për lirimin e brejtësit i cili fatkeqësisht u mbyt në përpjekjet për ta liruar.

ImageMarrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco