VIDEO/ Macet më të frikshme që keni parë ndonjëherë

VIDEO/ Macet më të frikshme që keni parë ndonjëherë

11:53, 05/12/2019

Kjo pamje e çuditshme tregon një koleksion të maceve që duket se kanë fytyra njerëzore.

Kotelet e frikshme por ende tepër të adhurueshme kanë sy vërtet të mahnitshëm.

Tatyana Rastorgueva, një felinolog 44-vjeçar dhe adhurues i kafshëve, kujdeset për këto kafshë që nga viti 2002.

Tantyana menaxhon llogarinë në Instagram @ catsvill-county dhe rregullisht merr video nga macet unike për t’i ndarë me tetëdhjetë mijë ndjekësit e saj, si dhe pjesën tjetër të Internetit dhe ka vërtet gjëra interesante për të parë mjafton të shikoni fotot dhe videot e ndara prej saj.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco