VIDEO/ Fillon të kërcejë në restorant por shikoni çfarë i ndodh 21-vjeçares

VIDEO/ Fillon të kërcejë në restorant por shikoni çfarë i ndodh 21-vjeçares

13:15, 04/12/2019

Një grua humbi një pjesë të flokëve pasi bëri disa lëvizje kërcimi në McDonald's në Londër.

Alice Locker, 20 vjeç dhe shoqja e saj, Emily Snow, 21 vjeç, shkuan në Cirque Le Soir Club në Londër dhe vendosën të shkojnë në një dyqan McDonald aty pranë për të ngrënë darkë jashtë.

Të dyja ishin duke qeshur dhe duke u argëtuar kur Snow vendosi të filmonte shoqen e saj Locker duke vallëzuar dhe kënduar me një nga këngët rap të Aitch.

Locker, nga Essex filloi të bënte disa lëvizje të vrullshme të kokës kur edhe një pjesë e flokëve të vënë u shkëput dhe ra në dysheme para kamerës.

E tronditur nga ajo që kishte ndodhur Locker u shti në dysheme ku edhe fillon të qeshë m të madhe.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco