FOTO/ 5 vende që turistët nuk do të donin më t’i vizitonin

FOTO/ 5 vende që turistët nuk do të donin më t’i vizitonin

12:38, 03/12/2019

Fatkeqësisht, disa vende të njohura turistike nuk duken gjithmonë ashtu siç i bëjnë në broshura. 

Dhe ndonjëherë, vetë pritshmëritë tuaja të larta mund të prishin plotësisht përshtypjen e udhëtimit tuaj.

Për të mos lejuar që të ndodhë, këtu është përpiluar një listë me 11 vende që shpesh i lënë turistët të zhgënjyer.

Bruksel, BelgjikëImageFushat e orizit Ubud në BaliImageTimes Square në New York, SHBAImageTimes Square në New York, SHBAImageMuzeu i Picassos në Antibes, FrancëImageMarrë nga: www.brightside.me-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco