Nëna e re tregon çfarë i ndodhi vajzës së saj, paralajmëron prindërit

Nëna e re tregon çfarë i ndodhi vajzës së saj, paralajmëron prindërit

09:22, 03/12/2019

Një nënë ka publikuar një paralajmërim në rrjetin social Facebook të cilin e ka ndarë me prindër të tjerë për të lajmëruar ata se duhet të kenë kujdes nga karikuesit e telefonave.

Nëna e re zbuloi se vajza e saj filloi të qajë keq nëpër dhomë pasi pësoi një djegie sa një monedhë në pëllëmbën e dorës.

Vogëlushja kishte marrë karikuesin që ndodhej në prizë dhe tentoi ta vendosë spinën në telefon por në moment ka filluar tymi dhe shkëndijat të cilat i dëmtuan rëndë dorën.

Në postim, i cili tërhoqi 1.000 komente dhe pëlqime, nëna shpjegoi sesi vajza e saj është mbajtur gjithë natën në spital ku edhe e kanë mjekuar dhe fatmirësisht gjendja e saj po përmirësohet.

Nëna e re tregon se ngjarja ka ndodhur para syve të saj dhe se fillimisht edhe ajo vetë se ka kuptuar çfarë ka ndodhur derisa vajza filloi të qajë me të madhe.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco