VIDEO/ Pushuesja e çmendur: thuajse mbytet për një foto!

VIDEO/ Pushuesja e çmendur: thuajse mbytet për një foto!

15:37, 28/11/2019

Një pushuese duket se e ka tepruar jo pak në momentin kur ka vendosur të bëjë një fotografi interesante pranë detit.

Momenti duket se nuk ishte i përshtatshëm pasi deti është fort i trazuar dhe në pak sekonda, ajo mbulohet nga dallgët.

Nicole Boutin, nga Boston, Massachusetts, ishte duke u përgatitur për një foto në Divorce Beach në Cabo San Lucas kur ndodhi ngjarja e frikshme.

Shoqja e saj Macy Nix, nga Teksasi, ishte pas kamerës gati për të shkrepur foton kur edhe ka ndodhur ngjarja.

Pamjet tregojnë Boutin duke pozuar në breg dhe duke u përkulur pranë një shkëmbi. Nicole e ka parë dallgën bashkë me shoqen e saj por shumë vonë për të shpëtuar.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco