VIDEO/ E pëson në transmetim live, gazetari sulmohet nga derri

VIDEO/ E pëson në transmetim live, gazetari sulmohet nga derri

15:45, 27/11/2019

Lazos Mantikos po raportonte për dëmet e shkaktuara nga përmbytja në afërsi të Athinës, Greqi, kur filloi të bërtasë para kamerës pasi dhe është sulmuar nga një derr aspak i vogël.

Një transmetim i drejtpërdrejtë i lajmeve u ndërpre kur një derr filloi të ndiqte gazetarin e terrenit, Lazos Mantiko i cili po jepte azhurnimet për përmbytjet që shkatërruan qytetin në Kineta, në perëndim të Athinës, të martën në mëngjes.

Momenti plot humor, i cili u kap në emisionin e mëngjesit bëri shumë përshtypje dhe edhe pse gazetari u përpoq të ruajë sadopak qetësinë, nuk ja ka arritur dot qëllimit sepse kafsha dukej vërtet insistuese.

Marrë nga: www.mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco