Më këmbët e gjata të holla, e vërteta që fshihet pas fotos së vogëlushes

Më këmbët e gjata të holla, e vërteta që fshihet pas fotos së vogëlushes

15:05, 27/11/2019

Një imazh i një vajze të vogël që mbante kokoshka në duar është bërë vërtet viral dhe kjo për faktin se qesja dukej identike me tapetin dhe këmbët e saj ngjanin si të ishin ekstremisht të holla.

Vajza çapkëne qëndron shkujdesur me flokët e gjatë lëshuar dhe me pakon e kokoshkave në duar ku edhe ka pozuar për këtë foto.

Fillimisht nëna ka menduar se fotografia ishte krejt e zakontë derisa e ka shqyrtuar më pas dhe ka parë efektin e

Fillimisht nëna ka menduar se fotografia ishte krejt e zakontë derisa e ka shqyrtuar më pas dhe ka parë efektin e çuditshëm të krijuar.

Kjo pamje iluzive ka marrë më shumë se 230,000 pëlqime, 46,000 shpërndarje dhe 37,000 komente në Facebook.

Realisht në foto vajza duket sikur ka një defekt të madh fizik, fatmirësisht është vetëm iluzion optik.

Image

Marrë nga: www.thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco