VIDEO/ Gruaja mundohet të vjedhë dekorimet e festës në oborrin e një shtëpie, por e pëson

VIDEO/ Gruaja mundohet të vjedhë dekorimet e festës në oborrin e një shtëpie, por e pëson

12:30, 22/11/2019

Një grua hajdute është kapur në kamerë duke provuar të vjedhë dekoret e Krishtëlindjes nga jashtë një shtëpie. 

Gruaja kap një tufë dekorimesh, por pastaj i hedh ato dhe ik me vrap kur ndjen se dikush brenda e kupton se çfarë po ndodh. 

Ngjarja ka ndodhur në Tottenham, në veri të Londrës mbrëmë, rreth orës 7.45 pas dite, kur hajduti u përpoq të vidhte katër rrahdë me drita zbukurimi, të cilat kushtonin rreth 19,99 £. 

Nëna dhe punëtorja e çerdheve Jenna Bates postoi pamjet e CCTV-së në Facebook duke demaskuar kështu gruan hajdute.

Videoja tregon gruan që tenton të rrëmbejë zbukurimet por pas një çasti kur edhe dëgjon zhurmë nga brenda shtëpisë ajo i hedh ato në korridor dhe largohet me vrap.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco