Pamje të neveritshme: Gruaja shtrydh vetë cistin gjigant duke tmerruar njerëzit

Pamje të neveritshme: Gruaja shtrydh vetë cistin gjigant duke tmerruar njerëzit

10:56, 22/11/2019

Një grua shpërtheu një cist të madh në një video të neveritshme të ndarë në internet.

Në pamjet ajo mund të shihet duke shtrydhur cistin gjigant nga i cili fillon të dalë në masë gjak dhe po ashtu edhe lëng i bardhë.

Klipi u ngarkua në faqen e Instagramit Pimple Popping Videos dhe u bë virale në pak minuta edhe pse me pamje vërtet të neveritshme.

Disa e krahasuan atë me një thithkë të një lope, ndërsa të tjerët kërkuan të shihnin një version më të gjatë të videos.

Duket qartë se në napën që gruaja mban poshtë sqetullës rrjedh lëngu i përzier me gjak dhe napa e bardhë fillon të ndotet me të.

Shumë persona komentuan me neveri duke thënë se situata ishte vërtet e komplikuar dhe serioze dhe se kjo grua nuk duhej ta bënte vetë këtë gjë por duhet me patjetër të shkonte tek një mjek.

Marrë nga: www.mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco