FOTO/ Hoteli në New York hap një suitë me temën e Elfëve për Krishtlindje

FOTO/ Hoteli në New York hap një suitë me temën e Elfëve për Krishtlindje

10:57, 20/11/2019

Një hotel në Nju Jork është duke përqafuar frymën e Krishtlindjes me një suitë të veçantë të përshtatur për filmin Elf 2003.

Dhoma, e cila do të jetë e hapur gjatë gjithë muajit dhjetor në Club Wyndham Midtoën 45 në Manhattan do ketë çmime që fillojnë nga 399 dollarë një natë, të ftuarit me fat mund të flenë nën një tavan letre me motive dëbore dhe mund të lahen në një banjë që duket si një dhuratë gjigante e Krishtlindjes, dhe të qetësojnë të gjitha ushqimet e preferuara nga karamele te Pop-Tarts.

Dhoma është e hapur për publikun për prenotim nga 2 dhjetori deri më 20 dhjetor, dhe anëtarët e Club Wyndham mund të prenotojnë nga 21 dhjetor deri më 26 dhjetori. 

Dhoma është e përshtatshme nga 2 persona deri në 4 e përshtatshme me një shtrat tërheqës dhe kjo dhomë në vetvete është vërtet magjike, me një zonë të dhomës së ndenjes tërësisht të zbukuruar në të kuqe dhe jeshile.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco