Koka e manekinit me flokë si të nënës, vogëlushi e merr kudo me vete

Koka e manekinit me flokë si të nënës, vogëlushi e merr kudo me vete

15:43, 15/11/2019

Përpjekja e një nëne për herë të parë për ta detyruar djalin e saj të flejë duke luajtur me flokët e saj është rikthyer sërish ky vogëlush i adhurueshëm tani është i fiksuar me një kokë manekinësh që e merr kudo me vete.

Ilarni Clark, nga Sunderland, Tyne dhe Wear, e kishte lejuar që Harry 14 muajsh të luante me flokët e saj për të fjetur, por kur tërheqja e flokëve filloi t’i jepte dhimbje koke, ajo u detyrua të gjente një alternativë tjetër.

22-vjeçarja u kontaktua nga një berber praktikant i cili kishte një kokë rezervë kukulle me flokë të njëjtën gjatësi dhe ngjyrë si ajo.

Por plani funksionoi më mirë sesa ajo shpresonte pasi Harry ishte bërë aq i lidhur në kokë sa insiston në gjumë, të hajë drekë dhe madje të bëjë pazar me të nga pas.

Gruaja e pranon se në shumë raste ka mbetur e tmerruar natën kur ka parë këtë kokë e madje shumë herë edhe e ka puthur gabimisht në vend të djalit të saj i cili tanimë thuajse e ka të pamundur ndarjen prej tij.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco