FOTO/ Prerjet e flokëve më absurde që kemi parë ndonjëherë

FOTO/ Prerjet e flokëve më absurde që kemi parë ndonjëherë

10:51, 15/11/2019

Berberët e demonëve mund të quhen me siguri personat që kanë qethur personat që ju do shikoni në fotografitë e mëposhtme.

Imagjinata e njeriut shpesh kap edhe horizonte thuajse të pamundura. Diçka të tillë kanë bërë edhe personazhet më poshtë të cilët kanë shkuar tek berberi dhe kanë kërkuar prerjet më absurde të flokëve.

Duket se këta berberë pavarësisht zorit nuk kanë kundërshtuar klientin duke realizuar edhe prerjen që këta të fundit kanë dëshiruar. 

Image

Image

Image

Marrë nga: www.thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco