FOTO/ Momente të sikletshme që vetëm femrat i kuptojnë

FOTO/ Momente të sikletshme që vetëm femrat i kuptojnë

08:54, 15/11/2019

Rrezgullimi i thonjve, flokët kaçurrela ose të drejta, tualeti dhe takat e larta ... Ndonjëherë të qenit vajzë është vërtet e vështirë. 

Dhe, megjithëse për burrat mund të duket se ajo që ne bëjmë është e lehtë, në të vërtetë ka shumë gjëra që janë aq të bezdisshme sa ato mund të na bëjnë të humbasim durimin dhe pse jo të përfshihemi nga një nervozizëm i fortë.

Ndër problemet më të zakonshme e të qenit grua është edhe sjellja me tualet në fytyrë, me thonjtë e sapo lyer apo edhe me thonjtë e vëna.

Disa nga vështirësitë janë:

Hapja e një kanaçe me thonj të bërë me tipsa.Image

Lirimi i ujit në tualet për shplarjen e WC-sëImage

Flokët e gjata kur kapen në tapën e shishesImage

Të qëndrosh me një maskë të frikshme për familjarëtImage

Flokët e gjatë nganjëherë me shumë vështirësi kapen.ImageJu ka ndodhur në plazh kur hiqni syzet e diellit, flokët e lagru ngatërrohen në toImage

Një çantë tualeti ku është zbrazur shishja e kremit pudër.Image

Edhe kur provon nuancat e syve në kurrizin e dorës...ImageMarrë nga: www.brightside.me-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco