VIDEO/ Topi ka ngrirë nga akulli, qeni bën të pamundurën për ta marrë

VIDEO/ Topi ka ngrirë nga akulli, qeni bën të pamundurën për ta marrë

12:57, 12/11/2019

Ky është momenti i adhurueshëm që një qen i racës, Terrier është bezdisur jo pak kur topi i tij nuk shqitet nga toka pasi ka ngrirë në të prej të ftohtit.

Pamjet në video tregojnë qenin i cili përpiqet vazhdimisht të shkëputë topin prej tokës dhe e bën këtë për më shumë se 50 herë në Saskatoon, Kanada.

Pronarja, Kimberly Brown filmoi përpjekjen e zhurmshme të qenit të saj për të përfituar këtë lodër të preferuar pasi reshjet e borës kishin pushtuar vendin. 

"Ai është një fans i madh i topave të tenisit, gjithmonë ka qenë", tha pronarja Kimberly për The Dodo. 

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco