FOTO/ Fëmijë që flenë në vende të çuditshme do ju zbukurojnë ditën

FOTO/ Fëmijë që flenë në vende të çuditshme do ju zbukurojnë ditën

09:37, 12/11/2019

Këto fotografi qesharake të fëmijëve që flenë në vende të çuditshme me siguri që na transmetojnë një ndjesi kënaqësie duke bërë që dita jonë të nisë edhe më mirë.

Është edhe kjo e bukura e të qenit i vogël pasi fëmijët janë të aftë të bëjnë disa veprime dhe gjeste të cilat me kalimin e viteve dhe moshës humbasin.

Ha dhe fli.ImageDuke lexuar.Image

Sikur të ishte krevat.Image

Lodhja nga blerjet.Image

Marrë nga: www.thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco