FOTO/ Iluzionet optike qe ju bëjnë të ndiheni të vëzhguar në çdo moment

FOTO/ Iluzionet optike qe ju bëjnë të ndiheni të vëzhguar në çdo moment

08:30, 12/11/2019

Kamera nuk gënjen kurrë por truri juaj me siguri mund t’ju mashtrojë siç tregojnë këto fotografi të çuditshme.

Objektet e përditshme në shtëpi, dyqane dhe madje edhe makina janë shndërruar në diçka vërtet të çuditshme dhe ngjajnë me disa figura.

Për shembull një fshesë që ngjan si një fytyrë me nerva, një çati që është si një fytyrë vazje, një hamburger që ngjan si një gojë njeriu etj.

Mjafton të shikoni këto foto për ta kuptuar:

Hemburger që ngjan si gojë me gjuhë jashtëImage

'Fytyrë e habitur'Image

Larëse pllakash me nervaImage

pema me syImage

Patëllxhani me fytyrë njeriuImage

Çati si fytyrëImage

E dalloini imazhin e një vazje që po fle!Image

UlurimaImage

Tamam si një fytyrëImageMarrë nga: www.thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco