Burri me më shumë pierce në botë, plot 450 të tilla

Burri me më shumë pierce në botë, plot 450 të tilla

08:22, 11/11/2019

"Njeriu më me pirse" në botë shfaqi "brirët e djallit" të tij tërheqës në Konventën e Tattoo të Brukselit këtë fundjavë.

Brirët - implantet nëndermale që kushtonin deri në 1.500 pound ishin vetëm një nga format e shumta alternative të trupit në shfaqjen në kongres.
Gjermani, Rolf Buchholz, 60 vjeç, ka plot 450 pierce. 278 prej tyre janë në penisin e tij - por ai thotë se kjo nuk ndikon në jetën e tij seksuale.

Rolf tha: "Nuk është aspak problem. Unë kam pasur shpime tashmë kaq gjatë, nëse do të kishte ndonjë problem, unë do i hiqja ato shumë kohë më parë."

Punëtori i telekomunikacionit mori pjesë në kongresin e tatuazheve, në një mbledhje vjetore të adhuruesve të modës trupore dhe artistëve të tatuazheve.

Marrë nga: thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco