FOTO/ Ndër kostumet më të bukura, gruaja tregon si e krijoi...

FOTO/ Ndër kostumet më të bukura, gruaja tregon si e krijoi...

15:43, 08/11/2019

Ndërsa Halloween-i me siguri ka mbaruar, disa kostume lënë një përshtypje kaq të fortë sa ia vlen të flasim për to, madje edhe javë, pas ngjarjes. 

Një nga këto kostume është padyshim ky kostum trëndafil bërë nga Genevra Collier. Është krijuar në mënyrë të mrekullueshme e për plot 26 ditë.

Collier jo vetëm që tregoi rezultatin përfundimtar, një kostum mbresëlënës të animuar të luleve, por gjithashtu ishte mjaft i sjellshëm për të dhënë si një udhëzues hap pas hapi se si e bëri atë. 

Përmes provave dhe gabimeve dhe orëve të pafundme duke u përpjekur për të përmbushur afatin e festës së Halloweenit - Genevra mbylli punimet e fundit të kostumit vetëm disa orë para se të fillonte festa. 

Dhe po, e gjithë përpjekja ishte padyshim e vlefshme. Shikoni procesin, si dhe rezultatin:

Marrë nga: boredpanda.com-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco